~RBD~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~RBD~


 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :))))

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Empty
PočaljiNaslov: OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :))))   OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Icon_minitimePet Jul 18 2008, 00:19

Mozda neki od vas vec znaju… ovaj forum su nedavno posetile dve osobe, kazu da su zenskog pola. Ne znam zasto, iskreno i ne zanimaju me razlozi, ali njih dve su dosle na ovaj forum samo da bi pisale najgore o seriji Rebelde, grupi RBD i svim njihovim fanovima, odnosno o nama. Ne znate sta su sve pisale (da smo retardi, da se ubijemo, psovale su nas i lupale jos svakakve nezrele gluposti...) Iz pristojnosti sam obrisala njihove teme i poruke, a te clanove banovala. Ipak, ako se ponovo registruju, savetujem vam da budete upozoreni i da se cuvate, tj. budite oprezniji. Tako da ako naidjete na neku takvu temu i poruku, a mozda vam posalju i na PM, ignorisite i prijavite... I stvarno, ne obracajte paznju jer ce admin&mod tim pokusati sve da sredi... Jec@ je sve primetila i reagovala istog trenutka. Posto se radi o osobama koje, po mom misljenju, nemaju zanimljiv zivot i pametnija posla nego da dolaze nama da nam prosipaju prazne price... Ono sto me je najvise iznenadilo (da ne kazem uvredilo) je to sto su svasta pisale o nasoj dragoj grupi RBD. Ukoliko oni nemaju muziku u svom zivotu, neka ne diraju nas koji imamo nesto veoma posebno... A to je RBD. OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) 186972 Njihove pesme me motivisu i usrecuju (znam da zvuci kao nevidjeni klise, ali sta da se radi). I tako.... to je to za sada... Nadam se da nas nece smarati vise :jezik: ... Veliki pozdrav za sve clanove...

OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) 37889
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
!JeC@_LP_GiRl!
Any i Poncho su ti priredili divnu večeru... Sada te cela ekipa obožava!
Any i Poncho su ti priredili divnu večeru... Sada te cela ekipa obožava!
!JeC@_LP_GiRl!


Broj poruka : 392
Godina : 29
Localisation : **Siempre Con RBD**
Datum upisa : 19.05.2008

OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :))))   OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Icon_minitimeSre Avg 06 2008, 23:24

LEPO SROCENO!!!!:)
Nazad na vrh Ići dole
>>MAKA<<
VIP član
VIP član
>>MAKA<<


Broj poruka : 722
Godina : 27
Datum upisa : 27.09.2008

OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :))))   OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Icon_minitimeSub Nov 01 2008, 14:13

NADAM SE DA SE TAKVE OSOBE VISE NECE REGISTROVATI NA OVAJ FORUM!!MISLIM AKO NE VOLE RBD NISU NAM UOPSTE POTREBNE ,NADAM SE DA SE SLAZETE SAMNOM!!!!
Nazad na vrh Ići dole
**~Nadja~**
RBD Admin
RBD Admin
**~Nadja~**


Broj poruka : 2271
Godina : 25
Localisation : U dalekoj zemlji REBELDE-lenda
Emploi : **Siempre con RBD**
Loisirs : Dance,dance,dance Baby rock,rock,rock Let's roll,roll,roll Contigo Carino Mio
Datum upisa : 13.09.2008

OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :))))   OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Icon_minitimeČet Nov 13 2008, 12:01

LEPO SROCENO!!!!OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) 37889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cool-teen-girls.darkbb.com
Sponsored content





OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :))))   OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :)))) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OBAVESTENJE: Uljezi na nasem forumu... :) Smaraci! :))))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obavestenje
» Obavestenje od Nadje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~RBD~ :: ♥Kanta♥-
Skoči na: