~RBD~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~RBD~


 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko je iz NS-a (vezano za sastanak), da se dogovorimo...

Ići dole 
AutorPoruka
MIcA
RBD Fan
RBD Fan
MIcA


Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.10.2007

Ko je iz NS-a (vezano za sastanak), da se dogovorimo... Empty
PočaljiNaslov: Ko je iz NS-a (vezano za sastanak), da se dogovorimo...   Ko je iz NS-a (vezano za sastanak), da se dogovorimo... Icon_minitimeSre Avg 20 2008, 21:25

Posto znam da verovatno neki od vas nemaju sa kim da idu (jako mi je zao zbog toga i trudim se da pomognem koliko mogu)-to je i razlog sto sam otvorila ovu temu!Nazalost ne mogu svima da pomognem ali mogu da organizujem samo one koji zive u Novom Sadu(bilo bi dobro da se tako svugde organizujete i idete zajedno).
Ovako,imam sledece informacije u vezi prevoza i cena:voz nam krece sa zeleznicke stanice u pola 14,znaci u 13:30h.Povratni voz imamo iz Beograda u 20:30h.Karta u jednom smeru(znaci do Beograda) je 450 din,i isto tako kosta i karta do NS.Mnogo je bolje da kupite odmah u NS-u kartu za oba smera,nego da kupujete u BG-u kasnije posle protesta .Bolje je iz vise razloga:1.skuplja je za 100 dinara, pod 2.postoji mogucnost da mozda nece biti karata pa necete moci da se vratite.
Takodje vam preporucujem da kupite kartu recimo dan ranije,za svaki slucaj.Nasli bismo se svi kod lokomotive na zeleznickoj stanici u 13h(naravno ko hoce neka dodje),a ko se vec organizovao,naravno ne mora...Los quiero mucho bbs wink.gif

za sva pitanja addujte moju msn adresu miamilica@hotmail.com ili mi samo posaljite poruku...hvala
Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je iz NS-a (vezano za sastanak), da se dogovorimo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~RBD~ :: ♥Kanta♥-
Skoči na: