~RBD~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~RBD~


 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vasi Problemi....

Ići dole 
+6
goca
Dulce
*R*B*D*
Angelchild
Ennie
Ana
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ana
RBD Admin
RBD Admin
Ana


Broj poruka : 445
Godina : 29
Localisation : Lima - Peru
Datum upisa : 11.04.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePon Nov 05 2007, 07:30

Ako imate nesto po cemu ste ljuti ili nervozni , ispraznitese ovde , kada ste jako iznervirani i neznate sta ce te
Evo ja cu jadna prvo bounce :
Otisla ja u forumu od Roptusa , da im dam do znanja za fans club i to , evo sta ja napisaoh i nista ja sa najboljim namerama kazem kako moj club i mnogo ljudi jos zele da RBD dodje i da gledam sa kucama iz Srbije da dodnesu Cd-ove(preko maila) i sad ova neka Aleksandra , koja , ina to nesto Hasta El Fin Con Anahi to je jedan fans club koji ima predstavnike i mnogo zemalja i medju tih je ta precednica , i sad znas ja bila prijateljica sa njom vidite na okupljenju sam ih jos i pominjala , stvarno sam ih cenila ipak i one se bas trude . Vidim danas poruke :
Kako ti to komuniciras sa kucama ? ti nisi zasluzna za oo to sam se ja bla bla
Zasto lazes? ti nisi zasluzna , tvoj fans club nije oficialan..
Samo me ti mozes zasmejati haha , aman mismo se trudile ne ti , skotino
onda neka na spanskom : ali kako moze ona iz Perua ?
Aleksandra : i ja se to pitam pustije kako laze
i onda je halu i tako

Mislim ja u toj poruci opste nisam rekla da sam ja to sve zasluzila , nerazumem , vidim , pa zbog takvih ljudi nasa zemlja takva , mislim ima normalnih ljudi ali zbohh tih koji na internacionalnom forumu redjaju ljude svoje zemlje , neznam tako se lose osecam , neznam brate kako to mogu pazi sa njima sam se bas lepo slagala onako su bile dobre i odojednom tako pa neznam . Sta vi kazete na ovo?
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.editboard.com
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeUto Nov 06 2007, 23:53

Ja kazem da one nisu normalne, mislim bez uvrede, ali Ana, ti i jesi (uglavnom) za sve zasluzna, mi smo ovde da ti pomognemo. Mozda mozes da im pruzis drugu sansu, da im objasnis sta si mislila, a ako i dalje nastave tako, iskuliraj ih. Briga te, imas nas koji te podrzavaju... Don't worry, br happy! Vasi Problemi.... 37889
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
Ana
RBD Admin
RBD Admin
Ana


Broj poruka : 445
Godina : 29
Localisation : Lima - Peru
Datum upisa : 11.04.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeUto Nov 06 2007, 23:58

Jeste , bas me briga sta govore njih su samo 3 !! :D
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.editboard.com
Angelchild
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Angelchild


Broj poruka : 58
Godina : 35
Datum upisa : 06.11.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeSre Nov 07 2007, 17:56

Me problemos je uglavnom skola, posto nekako uspeh da izbegnem da ne pobegnem danas sa istorije i informatike (iz istorije me spasio best frend a iz informatike dobih 4 iako nisam ni otvorila knjigu) u petak nazalost opet imam istoriju ali planiram da smugnem ali na hemiji moram da ostanem tako da sugava knjigo, evo me!!Ouch ;(
Nazad na vrh Ići dole
Ana
RBD Admin
RBD Admin
Ana


Broj poruka : 445
Godina : 29
Localisation : Lima - Peru
Datum upisa : 11.04.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeSre Nov 07 2007, 23:16

;Mhm , vid moras da isplaniras lepo svoj dan , odvoji sat vremena najmanje za ucenje , najbolje ti je da procitas tekst i onda napises rezime i to naucis .... Vasi Problemi.... 37889
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.editboard.com
Angelchild
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Angelchild


Broj poruka : 58
Godina : 35
Datum upisa : 06.11.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeČet Nov 08 2007, 16:43

Hmm to i ja kazem sebi al nikako da uradim moram nekako da se ugledam na nasu streberku helizu ili nista ne uradih, hehe

p.s. hvala ipak na savetu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePet Nov 09 2007, 00:16

Da, imam i ja jedan problem.

Dovela sam ovu Kacu na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Salim se, ali Kaca bre, ne ogovaraj me!!!

btw nisam streber!!!! ;(
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
Angelchild
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Angelchild


Broj poruka : 58
Godina : 35
Datum upisa : 06.11.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeNed Nov 11 2007, 19:50

Jao pa zar ja problem hihi, pa kako to moze da bude (a inace nemojte da joj prenesete ovo - jeste streber ) nista niste videli, nista niste culi Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeNed Nov 11 2007, 21:01

Ijaoj, kad te uhvatim...
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePon Nov 12 2007, 05:27

hahaha...uhhh,ako bih ja počela sa svojim problemima...bojim se da bi me ruke bolele od kucanja! :lol:
a bogami i vi biste se umorili od čitanja... :P
ne znam, mene prate neki uobičajeni, ali i neki manje uobičajeni problemi sa kojima se uspešno nosim,no moj budući posao, a i nešto za šta sam jaaakoo zainteresovana jeste psihologija,pa izvol'te...taman da steknem praksu! 8)
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePon Nov 12 2007, 23:59

Da li si se pokajala sto si upisala taj fax? Ja planiram da studiram jezike, ali plasim se da se ne pokajem nakon izvesnog vremena!
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
Angelchild
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Angelchild


Broj poruka : 58
Godina : 35
Datum upisa : 06.11.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeUto Nov 13 2007, 04:33

@heliza
Buduca arapkinja hehe, ti si bar smislila sta ces upisati, ali ja nikako, eto taman Maja nudi posao za pravljenje dzakova, salim se , ali stvarno nemam pojma sta da upisem, ajde dajte predloge Wink


Poslednji izmenio dana Sre Nov 14 2007, 18:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeUto Nov 13 2007, 05:06

ne, nisam...što se tiče psihologije, jedino što me nervira što svuda ima nepravde i uticajnih roditelja..., hmm ArApSkI-primamljivo zvuči, ali samo ako si istrajna i ambiciozna...a po komentarima tvoje drugarice da se naslutiti da jesi..Vasi Problemi.... 37889
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeUto Nov 13 2007, 23:25

Pa dvoumim se izmedju arapskog i spanskog... videcu vec. A Keti, tebi lici da budes uciteljica!
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
Angelchild
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Angelchild


Broj poruka : 58
Godina : 35
Datum upisa : 06.11.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeSre Nov 14 2007, 18:30

Ma spanski ti bolji a mozes da budes prevodilac kada nam dodju RBD (mada ce doci malo sutra) i tvoj dream ce biti ostvaren i ustedeces pare za Spaniju, a uciteljica to me zanimalo jedno mesec dana dok nisam shvatila da mi je skole preko glave za ovih 12 god tako da to otpada definitivno mada se mozda vratim na dif Vasi Problemi.... 37889
@*R*B*D*
Psihologija ti nije losa ideja, s obzirom na geografiju i slicne stvari koje su totalni smor, tako da za to imas moju podrsku, sad bar znam kome da se obratim za ove moje velike skolske probleme Wink
Nazad na vrh Ići dole
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePet Nov 16 2007, 13:07

Angelchild
ok...thanx!
samo izvoli...

a za helizu
po mom misljenju ti je bolje arapski,jer spanski odes na kurs i zavrsis...a ovo ipak vredi studirati...
no svakako da mi je lepsi spanski,a i kod nas upotrebljiviji...
Nazad na vrh Ići dole
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePon Nov 19 2007, 05:07

eh...evo i ja da se izjadam... :|
ne znam kako vi,ali ja sebe neretko postavim u siuaciju da želim da pomognem nekome, a da sam već uvidela da je to osoba koja ne ceni, i onda kad opet učinim nešto,uhvati me kriza-što sam opet popustila... pale
danas sam imala jednu takvu siutaciju, i baš me je pogodilo, ne zato što ta osoba ne zna da ceni tudj trud,nego zato što sam ja opet popustila...a znala sam šta sledi...
...uf...samu sam sebe iznervirala :evil: i tako sam se rastužila... Sad
možda i nije neki big problem,ali čini mi se da se sa nekim ozbiljijim situacijama mnogo bolje nosim,nego ovakvim...ovo me je definitivno izvelo iz takta... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dulce
VIP član
VIP član
Dulce


Broj poruka : 624
Godina : 38
Localisation : Maribor, Slovenia
Datum upisa : 07.11.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePon Nov 19 2007, 17:24

uvijek se nađu taki ljudi koji te ne cijene i samo izkorištavaju..ne možeš si pomoči jer to nam je u naravi..tebi je sasvim normalno da pomogneš,jer si takva osoba iako znaš da neče spoštovati tvoje pomoči..kažeš sama sebi e to je zadnji put,da sam popustila a kad dođe opet ista situacija i opet češ pomoči..govorim i za sebe jer sam ista..nerviraju me taki ljudi ali bar znam da nisam izneverila sebe..to kaže samo jedno,da smo bolji od njih.. Wink od takih situacija uvijek nešto naučimo,sve se dešava sa nekim razlogom :!:
Nazad na vrh Ići dole
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeUto Nov 20 2007, 04:14

...uh,hvala...da bar mogu da se ne nerviram,no hvala na razumevanju! Vasi Problemi.... 37889

nije da mene ta osoba koristi,vec samo ima izrazen egoizam,da bi uvidela znacaj tudjeg dela...po njoj sve sto vredi i sto se ceni je samo ono sto sama uradi...a moram priznati,takvih ljudi ima podosta,bar u mom okruzenju.Rolling Eyes
e,danas mi je mnogo lakse,prosla me je ta minus faza,
8) ali sam u doticnu personu dosta razocarana,nekako mi nije jasno kako mi je sa takvim stavom mogla biti toliko bliska...
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeSre Nov 21 2007, 01:48

Imam i ja slican problem. Ima jedna devojka u skoli koja je sa svakim super, cak i sa mnom, ali uvek kad se okrenes, pocne da te ogovara, ili drugima prica ono sto tebi ne sme u lice... A najgore je sto ti ne da da se posvadjas sa njom! Uvek nadje neko opravdanje, i ja (a i drugi) uvek popustim...


A *R*B*D*, nemoj da se sekiras za to, nisi nista lose uradila. Ja ti savetujem, da joj pokazes da i ti mozes da "uzimas" a ne samo da dajes, probaj da joj stavis do znanja da lako mozes da je zamenis za nekog drugog prijatelja. I kada ta osoba shvati sta moze da izgubi, verovatno ce da uvidi koliko si joj vazna.
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeSre Nov 21 2007, 02:50

hmm...pa sad smo se distancirale malo,no za sad ona je ista ko i do sad...,no rekla sam vreme će pokazati je li jeste ili nije vredna moje pažnje..
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeČet Dec 06 2007, 02:27

Ok, ovo nije problem ali nisam znala gde da napisem!

Imam stranicu na Univisionu, i pogodite ko me je dodao medju prijatelje!!!
Ok, mozda niste ni culi za njega, ali Raul de Molina!!!
On je tv domacin iz Mexica, poznati voditelj i mnogo mi je drago sto me je addovao... i tako... posto sam srecna, morala sam to da napisem... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeČet Dec 06 2007, 03:01

stvarnooo,pa sooper...hmmm...još će se pričati o nama iz Srbije...
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimeNed Dec 09 2007, 22:00

Jeste super! A sto se problema tice... sutra me pita hemiju a ja moram da gledam Bonda ne Foxu... tako da... drzite mi palceve da se izvucem!
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
goca
RBD Fan
RBD Fan
goca


Broj poruka : 12
Datum upisa : 30.11.2007

Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitimePon Dec 10 2007, 12:27

heliza ::
Ok, ovo nije problem ali nisam znala gde da napisem!

Imam stranicu na Univisionu, i pogodite ko me je dodao medju prijatelje!!!
Ok, mozda niste ni culi za njega, ali Raul de Molina!!!
On je tv domacin iz Mexica, poznati voditelj i mnogo mi je drago sto me je addovao... i tako... posto sam srecna, morala sam to da napisem... :D

i mene je on dodao medju prijatelje cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vasi Problemi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi Problemi....   Vasi Problemi.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasi Problemi....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Vasi radovi
» Vasi forumi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~RBD~ :: ♥Kanta♥-
Skoči na: