~RBD~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~RBD~


 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Okplanje ( uci ovde )

Ići dole 
+2
Ennie
Ana
6 posters
AutorPoruka
Ana
RBD Admin
RBD Admin
Ana


Broj poruka : 445
Godina : 29
Localisation : Lima - Peru
Datum upisa : 11.04.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeNed Nov 04 2007, 17:39

Znaci , ja molim sima da me izinu sto necu biti u 6 sati tu , pa evo sad cu da vam kazem o cemu sam htela da vam govorim , da vi posle komentarisete .

Prva Tema Dolazak RBDa u Srbiju :
Znaci , ja sam u kontaktu sa Pedrom , i pricala sam sa njim u vezi Srbije , ono sto mi je on rekao je da PLANIRAJU da dodju u Srbiju ali star je u tome da od nas zavisi jer moraju da se donesu CD-ovi hitno !!! . Poncho je u jednoj enterviju rekao da PLANIRAJU da dodju u Srbiji , ali Padro mi je rekao da ako dodju da cu doci kao ono jednom sto su dosli u Francusku , samo na interviju , sta nama ipak i znaci puno .
Da donesemo Cd-ove moramo da kontaktiramo predstavnika EMI music iz Srbije , ja gledam sada a jednom zenom iz EMI-a da mi nabavi ili mail ili telefon od tog / te predstavnice . Isto sam pricala i sa Roptusom oni su mi rekli da stvarno , da bih oni doli mora biti u prodaji CD , Tako da ja cu da vam kazem o svemu novom sto zasnam kao sto ce i predstavnica fan cluba Hasta el Fin Con Anahi , Nina . Ona ce doci na okupljanju verovatno pa ce vam reci sve ono sto vas zanima .


Tema 2 : Oficializiranje Fans Cluba :
Znaci , isto sam pricala sa Pedron u vezi ovoga , i rekao je da je mnogo dobro sto mislim na to i sada , da bih bio oficialan , sto puuuuuuuuuuno znaci , on je poslao moj mail JOEL IGRIOYEN koji je zaduzen za ofizializiranje fans clubova , dosla sam i do njegovog msn-a , nepitajte kako , i poslala sam mu mail , ali do sada mi nije odgovorio tako da iscekujem sledece nedelje . Drugo nesto u vezi fans cluba je da moramo da imamo jos clanova jer je ovo malo tako da moramo ga vise reklamirati . Odlucila sam da isto imamo podpredcednike fans cluba koji su zaista potrebni jer ja nemogu sve tako lako se ovo sama odavde , tako da sam odlucila koji cu biti podprecendnice :
............... Heliza y [email]duce@ucker[/email] .....
Cestitam !!!

Isto sam odlucila da ce morati da bude neko jos koji ce njima pomagati a to ce biti *R*B*D !!! Cestitam

Nisam ove ljude odabrela jer su mu dragi ni nista tako , nego zato sto sam mislila da su stvarno zasluzne za ova mesta .

Posto moramo da reklamiramo Fans Club , razmislam o reklamiranju na Bravo casopiu , mogu ja dam posaljem silne mailove , a vi mi recite dali je izaslo .

Tema 3 : RBD na Forumu
Ok , ja sledece nedelje idem cu MOZDA ici kog sestre od Anahi , tako da cu postaviti temu u Fans clubu gde CLANOVI fans cluba cu moci da postaljaju pitanja , znaci ono sto hocete da znate o Anahiinom zivotu .

Ovo je do sada ja mislim sve , tema je otvorena i i mozete da komentarisete ili predlezete .

PS . Molim vas recite ako nesto fali forumu , jer sam idela da na drugom forumu jedan nas clan je rekao da je forum ``smoram``


To je sve



Admin : Ana Krstanovic
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.editboard.com
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeNed Nov 04 2007, 22:55

Ovako, sto se tice njihovog dolaska, bilo bi super da dodju makar na intervju, ali ja bih volela kad bismo mogli da istrajemo i ubedimo ih da ipak odrze koncert, za sta nam naravno treba dosta ljudi (dakle, reklamiranje svuda!!! BRAVO je super ideja) ja skupljam potpise ali to se salje na neku adresu, ne znam koju, tako da, ako neko zna vise o tome neka kaze pa cemo mu mi slati sve potpise koje skupimo, pa neka on onda salje. Znam i za one liste potpisa ali to ide veoma sporo, a cula sam da treba 5000!
I jedno pitanje, kada ce otprilike CD biti kod nas u prodaji?

Sto se tice mesta podpredsednika, hvala!

Forumu nista ne fali, samo sto su neke teme "zastarele", odnodno bile su aktivne tamo negde u junu (a sad je novembar!) tako da bismo mogli da se potrudimo i svaku temu drzimo stalno otvorenom i aktivnom.

Sve ostalo je super, ja cu i dalje da dovodim nove korisnike na forum.
Kuckamo se kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
Ana
RBD Admin
RBD Admin
Ana


Broj poruka : 445
Godina : 29
Localisation : Lima - Peru
Datum upisa : 11.04.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimePon Nov 05 2007, 01:13

Znaci vidi ti potpisi nista ne vaze , mozemo mi da skupimo 5 hiljada ali ima jos 10 hiljada koji nisu znali ili nemaju internet . A za CD-ove to zavisi od nas , tako da sada pokusavam da kontaktiram predstavnika EMI music iz Srbije , ako uspemo da ih ubedimo veroratno dolazi za mesec dana ali ne svi CD-ovi vec prvo album Rebelde.
Za ovo ostalo je ok .
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.editboard.com
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimePon Nov 05 2007, 01:42

Isto sam odlucila da ce morati da bude neko jos koji ce njima pomagati a to ce biti *R*B*D* !!! Cestitam
:D bounce :D
pa,hvala...ja ću dati sve od sebe,no i ja isto mislim da nas je nedovoljno,a taj se problem mora rešiti...
Nazad na vrh Ići dole
*R*B*D*
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
Mai i Poncho priređuju žurku u tvoju čast... Sada si član benda!
*R*B*D*


Broj poruka : 534
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.10.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimePon Nov 05 2007, 02:24

ne bi bilo loše da se npr.sa novinama Telenovela ili tako nekim organizuje prodaja i promovisanje CDa,pa ako neko zna kako to realizovati neka priskoči u pomoć...


a Ani svaka čast za trud,za svoje godine vrlo ozbiljan i ambiciozan posao-devojka za primer našoj mladoj populaciji...
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
VIP član
VIP član
Ennie


Broj poruka : 727
Godina : 34
Localisation : La cama de Alfonso
Datum upisa : 08.08.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeUto Nov 06 2007, 00:24

Hmmm... Slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
http://mipagina.univision.com/elekena
rbd-konza
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
rbd-konza


Broj poruka : 69
Datum upisa : 15.10.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeUto Nov 06 2007, 23:44

ljudi ja mislim da moramo da nadjemo da dodju na forum mislim ako iko gleda rebelde od ljudi koji imaju jake veze sa bravoom ili ok ili bravo girl sve jednom kojim casopist ....nadam se ne lili i lilipez to samo odes u ums i eto....nego neki normalan....ebo bravo pise o rebelde....ja sam htel njima da posaljem mail da kazem za ovaj forum ali nisam mogla da se setim sajta i pola sata sam se nervirala zbog toga....uspelas am da doem na blgo a to mi ne treba!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nensy!
RBD Fan
RBD Fan
Nensy!


Broj poruka : 14
Datum upisa : 26.11.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeUto Nov 27 2007, 13:17

MORAMO pod hitno da uradimo nesto po pitanju dolaska RBD-a u Srbiju!
Kontaktirala sam mali milion muzickih kuca,niko ne odgovara...cula sam da oni dolaze u zemlje gde je visok tiraz ORIGINAL CD-ova i da uvek gledaju koliko im se isplati!
A ljudi iz muzickih kuca kazu da kontaktiramo EMI!
Odakle nam adresa?
Telefon????
Pokusacu da nadjem...javicu vam!
Besoooss!
Nazad na vrh Ići dole
rbd-konza
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
rbd-konza


Broj poruka : 69
Datum upisa : 15.10.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeUto Nov 27 2007, 14:03

ja mislim da ce da dodju pa u koliko intervjua as je anahi pomenula..ma ima da dodju ako ne dodju oticicu na neki njihov koncert i pljunucu ih u lice haha ...ozbiljno...mada ja mislim da ce doci 2008!!!
Nazad na vrh Ići dole
dulce@ucker
Stigla je i ta noć! Ideš na večeru sa Dul i Uckerom!
Stigla je i ta noć! Ideš na večeru sa Dul i Uckerom!
dulce@ucker


Broj poruka : 200
Godina : 31
Localisation : KG
Datum upisa : 14.08.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeUto Nov 27 2007, 15:49

pa hvala ti Ana
sto se ticve foruma super je
trudicu se da zasluzim mesto podpredsednika
Nazad na vrh Ići dole
rbd-konza
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
Uskoro ćeš imati priliku da upoznaš članove benda!
rbd-konza


Broj poruka : 69
Datum upisa : 15.10.2007

Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitimeSre Nov 28 2007, 00:06

ja sam nasla nesto za casopis OK
evo
adresa redakcije: Knjeginje Zorke 96, 11000 Beograd
telefon/fax: +38111 20 41 141, +38111 20 41 142
e-mail: ok@epb.co.yu
direktor: Ana Saric
Zamenik direktora: Tanja Milankovic
tanja_milankovic@epb.co.yu
Poslovni sekretar: Olja Egic
olja_egic@epb.co.yu
Prodaja: Direktor Vladimir Jerkovic
vladimir_jerkovic@epb.co.yu
Brand Menager: Ivana Grujic
ivana_grujic@epb.co.yu

imam i brojeve telefona ali neverujem da je neko dovoljno hrabar da pozove
ok evo jos jedan mail
ok medjunarodna izdanja
glavni i odgovorni urednik: Neven Kepeski
neven_kepeski@eph.hr

nadam se da ce neko da posalje mail...ja ocu naravno samo neznam kome...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Okplanje ( uci ovde ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Okplanje ( uci ovde )   Okplanje ( uci ovde ) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Okplanje ( uci ovde )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ovde nas pitajte sve sto vas zanima
» SVI OVDE UDJITE I PROCITAJTE!!
» Upadajte ovde i recite ukoju biste grupu zeleli da budete...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~RBD~ :: ♥Kanta♥-
Skoči na: